Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
Moderator: tue
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
uppdaterat listan med armelistor och senast anmälda
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
Har nk någon adress till lokalen?
Daniel "bagarn" Carlson
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
Frennarpsvägen 135 huset bredvid småskolan
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
Har kört ihop sig med att låna eldar.. Blir det mycket för dig om jag byter till en hög komp SM istället?
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
frågar mig?
ni kan byta armeer hur mycket ni vill fram till midnatt idag
ni kan byta armeer hur mycket ni vill fram till midnatt idag
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
Vilken tur! Då skickar jag in en lista så fort jag putsat lite på den bara!
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
Lagt till excel dokument med anmäldsa förening, arme och komp
samt worddocument med alla inskickade armelistor
samt worddocument med alla inskickade armelistor
-
- Inlägg: 1051
- Blev medlem: 27 nov 2008, 11:49
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
kan inte någon med för mycket fritid/bra jobb sätta samman oss i kompordning
Re: Halmstad Lördag 26 November 1500p turnering
armelistorna är upplagda i namnordning
Plats Namn Förening Arme Komp
1 Daniel Kirby Ylva Chaos 88
2 Aron Ahlbäck HFF Chaos 61
3 Per Stureson Ylva Eldar 84,5
4 Peter Alsen Deamons 61
5 Daniel Carlsson Norrköping Tyranids 60
6 Cemal gulseven Deamons 58
7 Henrik Oskarsson Ork 54
8 Fredrik Einarsson Chaos 53,5
9 Max Persson, Gast SW 52,5
10 Joakim Bloom GoB Eldar 50
11 Jens Malmquist Norrköping SM 48,5
12 Pär Hylander TOK GK 47,5
13 Dag Samuelsson DMF BA 46
14 Tobias Olsson SF Lagus IG 43
15 Jan Talts SM 42,5
16 Putte (Patrik Thorén) M-Wolf Ork 40
17 Tristian Gellert HFF GK 40
18 Michael Carl TOK GK 38,5
19 Hamza Licina DMF GK 38
20 Anders Ovesen Gast Eldar 32
21 Andy Kjellner DMF GK 37,5
22 Harald Talts IG 31
detta är den preliminära lottning ska efterkolla alla listor
Plats Namn Förening Arme Komp
1 Daniel Kirby Ylva Chaos 88
2 Aron Ahlbäck HFF Chaos 61
3 Per Stureson Ylva Eldar 84,5
4 Peter Alsen Deamons 61
5 Daniel Carlsson Norrköping Tyranids 60
6 Cemal gulseven Deamons 58
7 Henrik Oskarsson Ork 54
8 Fredrik Einarsson Chaos 53,5
9 Max Persson, Gast SW 52,5
10 Joakim Bloom GoB Eldar 50
11 Jens Malmquist Norrköping SM 48,5
12 Pär Hylander TOK GK 47,5
13 Dag Samuelsson DMF BA 46
14 Tobias Olsson SF Lagus IG 43
15 Jan Talts SM 42,5
16 Putte (Patrik Thorén) M-Wolf Ork 40
17 Tristian Gellert HFF GK 40
18 Michael Carl TOK GK 38,5
19 Hamza Licina DMF GK 38
20 Anders Ovesen Gast Eldar 32
21 Andy Kjellner DMF GK 37,5
22 Harald Talts IG 31
detta är den preliminära lottning ska efterkolla alla listor